środa, 16 listopada 2011

Konto internetowe to oszczędność i wygoda

Autorem artykułu jest Godna Emerytura

Internet jest wszechobecny, w przeszłości zapewne nikt nie przypuszczał, że sieć internetowa oplecie cały świat. Rzadko kto mógł sobie wyobrazić, że będzie mógł porozumieć się z inną osobą przez Internet oraz większość spraw będzie mógł załatwić właśnie za pomocą łącza internetowego.


Internet jest wszechobecny, w przeszłości zapewne nikt nie przypuszczał, że sieć internetowa oplecie cały świat.
Rzadko kto mógł sobie wyobrazić, że będzie mógł porozumieć się z inną osobą przez Internet oraz większość spraw będzie mógł załatwić właśnie za pomocą łącza internetowego.
Robienie zakupów przez Internet, słuchanie muzyki, oglądanie filmów i wydarzeń na żywo, nie robią dziś na nikim żadnego wrażenia.
Podobnie jest z naszymi finansami. Przechowujemy je w banku i dzięki kontu internetowemu mamy możliwość dokonywania transakcji w każdym miejscu na świecie i o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy, że klient ma dostęp do Internetu i może sprawdzić bieżący stan swojego ekonta.
Konto przez Internet jest udogodnieniem dla każdego kto ma stały dostęp do Internetu, zarówno młodych jak i tych starszych, osób fizycznych i firm, tych którzy nie mają zbyt wiele czasu, i którzy nie mogą lub nie lubią odwiedzać placówki banków. Konto internetowe pozwala na zaoszczędzenie „kilku groszy”, często użytkownik nie musi płacić za korzystanie z ekonta, a wykonywane przelewy są tańsze lub nawet bezpłatne. Poziom bezpieczeństwa kont internetowych często jest większy niż zwykłych kont bankowych, dlatego nie powinniśmy się martwić o stan swoich środków. Liczne zabezpieczenia pozwalają na to, że klient nie powinien obawiać się o stan swoich środków, większa możliwość rabunku występuje wtedy, gdy idziemy ulicą i ktoś na nas napadnie lub ma miejsce napad na bank. Korzystanie z konta internetowego to same korzyści, jeśli jeszcze go nie masz, powinieneś wybrać najlepsze konto dla siebie.

---

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl


Zapraszam do zapoznania się z najnowszymi ofertami banków. 
W zakładce konta osobiste można znaleźć moim zdaniem godne uwagi oferty banków. Dostępne również są wnioski o założenie konta w danym banku.

2 komentarze:

  1. Konta internetowe to niezwykła wygoda. Ja bardzo lubię jeszcze korzystać z https://www.cashbill.pl czyli szybkich przelewów online. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak najbardziej takie konto to jest przede wszystkim wygoda. Ja mogę powiedzieć, że również jakiś czas temu postanowiłam otworzyć własny sklep online. Fajnie, że od razu użyłam wtyczki https://www.przelewy24.pl/do-pobrania#wtyczki gdyż to właśnie dzięki niej bez problemu obsługuję płatności.

    OdpowiedzUsuń